802


802 Open Gear Lube pārnesumiem, lāpstām, vilcējiem, asfalta ruļļiem, trīšiem, kabeļiem un dūrēm. Nodrošina tādu eļļošanas efektu, kā ar 10 mārciņām (4,5 kg) „parastas” smērvielas. Vaļēju zobratu pārnesumu smērviela ir piemērota ļoti lielā temperatūru amplitūdā un vienlaicīgi ar augstu kušanas punktu. Pie lietošanas nepil, kā smagākas smērvielas, nodrošinot tīru lietošanu bez sausām palaišanām.

812


812 Moly Dry Lube SWEPCO ir speciāli formulējis kā „sauso smērvielu” nesējaģents gandrīz uzreiz izgaro atstājot „sausu eļļošanu”. Pielietojuma mērķis ir virsmas, kuras pakļautas piesārņojumiem vai pakļautas augstām temperatūrām kur neder parastās smērvielas. Ieteicams konveijeriem, bīdām virsmām, ķēdēm, durvju slēdzenēm.

815


815 Food Machinery Grease Veselības institūciju atļauja H1, kur var notikt nejauša saskare ar pārtiku. Izcili temperatūras rādītāji, skābes, korozijas un izturība pret ūdens izskalošanu ar šalti. Aerosols, kurš ir lieliski piemērots veiklai uzsmidzināšanai un grūti pieejamu vietu eļļošanai. Pirmšķirīgas eļļošanas rezultātā ietaupās patērējamā enerģija uz noslogotajām ražošanas līnijām.

Subscribe to Front page feed