Swepco

SOUTHWESTERN PETROLEUM CORPORATION

Tehnoloģiski progresīvākās smērvielas kopš 1933. gada

Southwestern Petroleum Corporation savu darbību uzsāka 1933. gadā ASV, Teksasas štata pilsētā Fort Worth. Savas pastāvēšanas laikā kompānija ir iekarojusi tirgu vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Pagājušā gadsimta sešdesmito gadu sākumā uzsākta aktīva darbība Kanādas un Eiropas tirgos, šobrīd kompānijai ir meitas uzņēmumi un ražotnes Beļģijā un Kanādā. Southwestern Petroleum produkti pārstāv ražošanas iekārtu, transporta līdzekļu un lauksaimniecības mehānismu augstas kvalitātes un ilga kalpošanas laika eļļu un smērvielu plašu spektru, kas tiek tirgoti ar SWEPCO preču zīmi.

SWEPCO eļļas un smērvielas ir iekarojušas iekārtu un mašīnu īpašnieku un lietotāju uzticību un atzinību, kuri piešķir būtisku nozīmi ilgam kalpošanas laikam, pagarinātam iekārtu darba mūžam, samazinātiem dīkstāves laikiem un uzturēšanas izmaksām, kā arī enerģijas ekonomijai.

SWEPCO eļļu un smērvielu izgatavošana notiek atbilstoši visstingrākajām kvalitātes kontroles sistēmām, kas ir sertificētas atbilstoši ISO 9001 ASV ražotnēm un ISO 9002 Eiropā. Ražošanā izmantotas visaugstākāskvalitātes izejvielas un vismodernākās ražošanas tehnoloģijas, kuras nemitīgi tiek modernizētas un uzlabotas, izmantojot jaunākos zinātnes un tehnoloģijas sasniegumus. Produktu ķīmiskais sastāvs tiek veidots saskaņā ar SWEPCO zinātnieku un tehnologu izstrādātajām formulām, turklāt visi ražošanas procesi ir pakļauti visstingrākajai kvalitātes kontrolei.

Uzdot jautājumu par Swepco produkciju.